Драги ученици,
Протекле недеље пратили смо ТВ наставу и исто градиво обрађивали на часовима у школи. Препоручено је да ТВ наставу пратите свакодневно, а обавезно је да је пратите оног дана кад не долазите у школу, уредно водите евиденцију о часовима у својим свескама и  извршавате све задате задатке. Уколико имате питања и недоумице у вези са садржајем ТВ часова, обавезно се обратите свом наставнику.
ДНЕВНИК ЧИТАЊА и упутства везана за ДОМАЋУ ЛЕКТИРУ преузмите из уводног ТВ часа: https://mojaskola.rtsplaneta.rs/show/1641725/606/os5-srpski-jezik-i-knjizevnost-1-cas-jezicka-kultura-ucicemo-u-petom-razredu-uvodni-cas
Пошто смо обновили градиво из 4. разреда и пошто сте урадили домаћи задатак, спремни смо за израду иницијалног теста. Иницијални тест одштампајте или препишитите. Урађене тестове доставите наставнику до четвртка 10.9.2020.
Прилог преузмите ОВДЕ.
Ваша наставница Дубравка Матовић