Желим вам успешан полазак у пети разред. Надам се да ћете се сви снаћи у овој новонасталој ситуацији.

Наставу математике за пети разред пратите свакодневно на телевизијском каналу РТС2, без обзира да ли тог дана долазите у школу или не. На часовима у школи ћемо понављати и утврђивати градиво које је обрађено на телевизији. Пожељно је да радите домаће задатке који су задати на телевизији. Како би сви уједначено учествовали у обрађивању градива и вежбању, сваког петка добијаћете задатке из ваше     Збирке ( „Герундијум“) који ће бити препоручени за вежбање и који ће бити постављени на сајт школе.

Ученици који су се определили за online наставу обавезно прате само часове који се приказују на РТС2 каналу и , такође, раде препоручене задатке дате на недељном нивоу из  Збирке ( „Герундијум“). Ученици ће долазити повремено у школу, по договору са предметним наставником , ради провере знања.

У великој свесци , на квадратиће, записујете садржај часова који је обрађен на телевизији. У истој свесци радите домаће задатке.

За све што вам није јасно , можете ми се обратити на имејл matematika.olivera@gmail.com.

Срдачан поздрав,

Наставница Оливера Лазаревић