Драги ученици,

Ово обавештење односи се САМО за ученике који прате online наставу.
На часу математике, ученици су добили откуцану лекцију Дељивост збира, разлике и производа. Потребно је да и ви, ако сте у могућности, одштампане лекцију, која се налази у прилогу , и да је залепите у своју свеску. Ученици који су у школи пратили дату лекцију , попуњавали су важне појмове и радили дате примере са наставницом. Вама шаљем попуњену лекцију са урађеним примерима. Тамо где примери нису урађени потребно је да их сами урадите. Ако не постоје дати примери , а остављено је празно место предвиђено за њих, потребно је да их сами измислите.

Уколико вам нешто није јасно, и не можете да се снађете, обратите ми се на имејл matematika.olivera@gmail.com.
Уколико нисте у могућности да одштампате лекцију, ја вам могу послати по другу или другарици.

Прилог можете преузети ОВДЕ.

Срдачан поздрав,
Наставница Оливера